imomo.pl

Blog tematyczny o rozwoju osobistym, hobby i livestyle'u.

Lifestyle

Nowe auto w atrakcyjnym kredycie

Nowe auto w atrakcyjnym kredycie

Zakup nowego auta z salonu to marzenie wielu osób. Samochody z aktualnych roczników mają wiele unikalnych zalet – nowoczesne rozwiązania technologiczne, wydajniejsze silniki, lepsze układy kierownicze oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa, nawigacji i rozrywki. Równie istotny jest imponujący wygląd takich pojazdów. Nowe auta mogą znacząco wspierać efektywność pracy firmy oraz jej prestiż, a dla klientów indywidualnych stanowią komfortowy środek transportu, dzięki któremu każda podróż staje się przyjemnością. Na szczęście, aby jeździć takim pojazdem, nie trzeba lokować w nim dużej gotówki – można bowiem wziąć auto na raty w ramach finansowania kredytem.

Kredyt samochodowy w tradycyjnej wersji to dla wielu osób oczywisty sposób na zakup pojazdu z salonu. Finansowanie kredytem podzielone jest na dwie zasadnicze części: wkład własny oraz miesięczne raty – po spłacie ostatniej z nich, kredytobiorca zatrzymuje samochód u siebie. W większości ofert Volkswagen Financial Services wkład własny jest w przypadku tej formy finansowania wymagany i wynosi od 30% do 50% wartości auta. Oczywiście kwota wpłacona przy podpisywaniu umowy przekłada się na odpowiednio niższe raty miesięczne. Charakterystyczny dla tego typu kredytów jest również długi maksymalny okres umowy (nawet do 5 lat) oraz niski całkowity koszt kredytu. Wszystkie te elementy sprawiają, że kredyt klasyczny okazuje się optymalną opcją dla klientów, którzy od samego początku zdecydowani są, by kupić auto na raty z salonu.

Nowe auto na raty w kredycie JAK ABONAMENT

KLASYCZNY kredyt samochodowy to nie jedyna opcja, dostępna dla klientów zainteresowanych wzięciem auta na raty. Inną ciekawą opcję stanowi kredyt JAK ABONAMENT. W odróżnieniu od finansowania KLASYCZNEGO, w którym kredytobiorca spłaca w ramach wkładu własnego i rat miesięcznych całkowitą wartość pojazdu, w kredycie JAK ABONAMENT wkład własny i raty miesięczne obliczane są na podstawie spadku wartości pojazdu w okresie jego finansowania. Dodatkowo klient uzyskuje możliwość wyboru sposobu zakończenia umowy. Może zdecydować, czy chce nadal użytkować pojazd po zakończeniu finansowania – w takim przypadku spłaca wartość końcową auta i zatrzymuje je – czy raczej woli zwrócić pojazd do salonu. Ten kredyt na auto jest zatem optymalny dla klientów, którzy preferują płynną wymianę pojazdu na jeszcze nowszy już po 2–3 latach podróżowania nim.

Auto na raty to doskonały sposób na zakup nowego samochodu prosto z salonu, bez konieczności angażowania dużych środków finansowych na początku. Dzięki szerokiej ofercie kredytów klasycznych i kredytów JAK ABONAMENT, takich jak dostępne w Volkswagen Financial Services, każdy może znaleźć opcję dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Niezależnie od wybranego modelu i marki, nowe auto to inwestycja w komfort, bezpieczeństwo i nowoczesne technologie, które ułatwią codzienne życie. Skorzystaj z oferty Mobilni.pl, aby już dziś cieszyć się nowym samochodem na atrakcyjnych warunkach finansowych.

 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij