Tydzień, w którym tak OSTRO grzało słońce, spędziłyśmy jeszcze z dala od siebie:) Ania przesłała pOSTROwienia z Czarnogóry, a ja starałam się ten tydzień spędzić NA OSTRO za nas dwie. Przyłożyłam się:)

Tydzień NA OSTRO by Maja

1# Wysoko

W tym tygodniu wyniosło mnie OSTRO w górę. Dwa dni spędziłam na szkoleniu na 15 piętrze w Warszawie, a kolejnego dnia odwiedziłam biuro na 23 we Wrocławiu. To mi przypomniało, że w moim mieście jest mnóstwo wież, na które można wejść, by zobaczyć miasto z różnych perspektyw. I tak powstało postanowienie na drugą połowę lipca. Wtedy dzieci będą w domu i mam zamiar zrobić tour po wrocławskich wieżach.

15-tydzien-na-ostro-imomo

Warszawa

23-tydzien-na-ostro-imomo

Wrocław

2# Smaki

Lubię pikantną kuchnię, ale w tym tygodniu zwróciłam szczególną uwagę na to, co robię lub zamawiam:) Dzięki temu spróbowałam dwóch nowych rzeczy: herbaty z czekoladą i chilli (naprawdę czuć i herbatę, i czekoladę, i chili!) oraz OSTREJ japońskiej zupy. W restauracji sushi zupełnie niechcący przypomniałam też sobie, że wasabi jest naprawdę OSTRE – porcję wielkości groszku poczułam na czubku głowy:) Dowiedziałam się też, że OSTROpest plamisty jest idealnym ziołem na odtruwanie organizmu i ochronę wątroby. To dla tych, którzy akurat latem OSTRO balują i tego potrzebują:). Sprzedawany w tabletkach!

herbata-tydzien-na-ostro-imomo

zupa-tydzien-na-ostro-imomo

3# Kanty

Zawsze, gdy trwa jakiś tydzień IMOMO łapię się na tym samym: niektóre rzeczy widzę od razu – jakby przez filtr danego tygodnia – a niektóre zauważam dopiero podczas podsumowywania ostatnich 7 dni. Przez cały tydzień pilnowałam OSTRYCH smaków i ubrałam się kilka razy w OSTRE kolory. Ale OSTRE kanty i OSTROsłupy na zdjęciach zauważyłam dopiero podczas ich przeglądania:) To niesamowite, jak zmienia się codzienność, kiedy nałoży się jej ograniczenie:)

ostre-kanty-tydzien-na-ostro-imomo

Warszawa

ostre-kanty-tydzien-na-ostro1-imomo

Wrocław

4# Do roboty!

Są takie zajęcia, do których sama muszę zaciągać się wołami. Wiem, że wielu osobom trudno w to uwierzyć, ale taką aktywnością jest…. shopping:) Od lat szukam skutecznego sposobu na to, by przymierzanie 40 ciuchów po to, by zdecydować się na dwa, sprawiało frajdę. Dlatego zainspirowana shoppingiem Aliny z Design Your Life oraz energią dziewczyn ze Zrób To  No, zawzięłam się i OSTRO zabrałam się za uzupełnianie szafy. I tak odkryłam, że ktoś z „Marks&Spencer” czytał mój wpis z poprzedniego tygodnia, zainspirował się kroplami wody i zaprojektował kartę na bony podarunkowe:)

tydzien-na-ostro-krople (1)

tydzien-na-ostro-krople (2)

Tak, ja też w to jeszcze nie wierzę:) Uwierzę, jak skontaktują się ze mną i zapytają, ile córka chce za prawa autorskie:)

A jak Wam minął Tydzień NA OSTRO?

A&M