Zapraszamy na drugą edycję konkursu dla blogerów! Zbliża się Tydzień Z PASJĄ, więc tym razem nagradzamy NAJBARDZIEJ PASJONUJĄCY WPIS. Partnerem konkursu jest tołpa, wyjątkowo twórcza marka, która powstała z PASJI polskiego botanika, Stanisława Tołpy i całego zespołu marki.

 

Założyłyśmy IMOMO, by inspirować do myślenia w twórczy, niestandardowy sposób. Realizujemy projekty pokazujące, jak wykorzystać kreatywność w codziennej pracy i życiu prywatnym. Promujemy tych, którzy mają odwagę tworzyć i nie boją się pokazać swojej twórczości. Już po raz drugi oddajemy bloga IMOMO w ręce blogerów.

 

Startujemy!

Z TWÓRCZOŚCIĄ jest jak z miłością. Chcemy, aby była odwzajemniona. Wkładamy mnóstwo energii i czasu w nową potrawę, w nieszablonową broszkę z włóczki czy oryginalny, pociągający czytelników wpis blogowy. Czekamy na reakcję odbiorców, bo mamy nadzieję, że docenią naszą pracę, zobaczą we wpisie naszą PASJĘ, a nawet się nią zarażą. Ten konkurs to dobry moment, by podzielić się swoim PASJONUJĄCYM wpisem na naszym blogu.

 

Pasjonujący wpis, czyli jaki?

Skoro z TWÓRCZOŚCIĄ jest jak z miłością, każdemu podoba się co innego:) Aby więc ułatwić zadanie jurorom (czyli czytelnikom naszego i Waszych blogów), podpowiadamy.

 

PASJONUJĄCY WPIS jest:

# barwny

# ciekawy

# dający do myślenia

# porywający

# zajmujący

# atrakcyjny

# fascynujący

 

Macie takie wpisy na swoich blogach? Takie, od których nie można się oderwać? Takie, które zostają z czytelnikami na długo po tym, jak skończyli je czytać? Takie, po których czytelnicy zarażają się Waszą pasją? Jesteśmy pewne, że tak!

 

konkurs-pasjonujacy-wpis-IMOMO-ogolny-banner

 

Jak wziąć udział w konkursie?

1# Wybierzcie ze swoich wpisów blogowych ten, który uważacie za najbardziej pasjonujący.

2# Zamieśćcie link do niego pod tym artykułem – w polu komentarza. Czekamy na Wasze zgłoszenia do wtorku 12 kwietnia, do północy.

3# W środę, 13 kwietnia, na naszym blogu pojawi się artykuł ze zgłoszonymi do konkursu wpisami. Spośród nich czytelnicy wybiorą ten najbardziej pasjonujący (kierując się zaproponowanymi kryteriami).

4# Głosowanie czytelników będzie trwało do soboty, 16 kwietnia, do północy. Głosować można tylko raz i nie można głosować na swój wpis.

5# Głosowanie polega na wpisaniu w komentarzu numeru wybranego wpisu. Dla głosujących również mamy upominki – napiszcie więc, dlaczego wybrany wpis spodobał się Wam najbardziej.

6# Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w niedzielę 17 kwietnia o 21.00.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

W konkursie weźmie udział pierwszych 15 zgłoszonych wpisów.

Zaproście swoich czytelników do głosowania! Kliknijcie w banner powyżej i prawym przyciskiem myszy zapiszcie go na swoim komputerze. Użyjcie wg własnego uznania:)

 

Nagrody

Dla blogerów, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca, tołpa ufundowała zestawy kosmetyków i minikosmetyków.

 minisy 2

Dla autorów najciekawszych komentarzy, których wybierze IMOMO, również mamy 5 upominków od tołpy. Czekamy więc na Wasze pasjonujące komentarze!

minisy 1

 

Jeśli jesteście gotowi, przejrzyjcie swoje wpisy, wybierzcie jeden, który spełnia kryteria najbardziej pasjonującego i umieśćcie do niego link w komentarzu poniżej.

Tylko pierwszych 15 wpisów weźmie udział w konkursie!

 

Ania & Maja