O nas

Założyłyśmy IMOMO, by inspirować do myślenia w twórczy, niestandardowy sposób.

Realizujemy projekty pokazujące, jak wykorzystać kreatywność w codziennej pracy i życiu prywatnym.

W ramach wydawnictwa IMOMO tworzymy publikacje stymulujące twórcze myślenie.

Prowadzimy warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na których dzielimy się praktyczną wiedzą z tego obszaru.

Nasze artykuły na BLOGU piszemy z myślą o wszystkich tych, którzy chcą, by ich codzienność była niecodzienna oraz dla tych, którzy poszukują praktycznych wskazówek lub inspiracji.

W IMOMO inspirują

Ania Romańczuk, z wykształcenia andragog. Jest współwłaścicielką w firmie  EDURADO, której celem jest rozwijanie umiejętności matematycznych i kreatywnego myślenia. Trener międzynarodowego programu rozwijającego twórcze myślenie u dzieci i młodzieży Odyseja Umysłu. Certyfikowany trener programu matematycznego EZO. Autorka programu Doświadczalnik oraz Myślołamaniec. Zawodowo związana z branżą PR&events.

Maja Lose, absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing Politechniki Wrocławskiej. Jest trenerem biznesu. Prowadzi szkolenia z obszarów przywództwa, zarządzania czasem i kreatywności. Jest założycielką firmy Umiejętności Przyszłości prowadzącej warsztaty oraz spotkania indywidualne rozwijające u dzieci i młodzieży kompetencje XXI wieku: współpracę, komunikację, podejmowanie decyzji itp. Jest trenerem międzynarodowego programu rozwijającego twórcze myślenie u dzieci i młodzieży Odyseja Umysłu.

NIE PRZEGAP