Baaaardzo dziękujemy za udział w konkursie – zarówno odważnym blogerom, którzy zdecydowali się zgłosić swoje wpisy – jak i wszystkim głosującym. Kto wygrał?

ZGŁOSZENIA

Kiedy w ustalonym terminie zgłosiło się 9 blogerów, myślałyśmy z Anią, że to niewiele. Każdy organizator konkursu chciałby, żeby jego pomysł spotkał się z potężnym odzewem:) Następnego dnia już jednak wiedziałyśmy, że liczba 9 jest optymalna. Przecież żeby czytelnicy mogli zagłosować na którykolwiek wpis, muszą zapoznać się ze wszystkimi zgłoszonymi tekstami! Gdyby zgłosiło się np. 50 uczestników konkursu, prawdopodobieństwo, że wszystkie wpisy zostaną przeczytane, byłoby dużo mniejsze… Dlatego bardzo cieszymy się, że było 9 uczestników i przy kolejnych tego typu konkursach weźmiemy ten wniosek pod uwagę.

Do konkursu zgłosiły się:

  1. STREFA PSOTNIKA  zgłosiła się z nietypową recenzją książki.
  2. BLOWMINDER zaskoczyła nas wpisem o słowiańskiej gimnastyce. Tak, tak! Też byłyśmy zaskoczone.
  3. POLIGON DOMOWY ma dla nas wyzwanie na 2016 rok :) Ciekawi?
  4. JAK PROWADZIĆ LEPSZE ŻYCIE proponuje sposób, dzięki któremu można przestać wrzeszczeć na swoje dziecko. To na pewno sprawi, że nasze życie (i nie tylko nasze) będzie lepsze.
  5. Kasia z CARRER 5 BIS podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami jak skuteczniej uczyć się języków. Szczerze i bez owijania w bawełnę.
  6.  TOSIAKOWO pokazało jak można kreatywnie notować.
  7. ALICJA MA KOTA doradza co zrobić jak się nie ma talentu :)
  8. PLAN FOR DESIGN stawia pytanie czy w kwestii urządzania wnętrz jesteśmy egoistkami. Zobaczcie jak można spojrzeć świeżym okiem na urządzanie przestrzeni.
  9. EWA HESS pokazuje, jak można inaczej podejść do tematu planowania, jak robić to w sposób nielinearny i pobudzić dzięki temu kreatywność.

Kryteria TWÓRCZEGO WPISU, jakie były brane pod uwagę przy zgłoszeniach i głosowaniu:

#Oryginalne podejście do tematu.

#Zaskakujące wnioski.

#Świeża perspektywa.

#Użyteczność dla czytelnika.

 

Samo głosowanie mogliście śledzić na bieżąco we wpisie „Zagłosuj na najbardziej twórczy wpis blogowy”, bo głosowanie odbywało się poprzez podanie numeru wpisu w polu komentarza. Do soboty do 18.00 wyniki były dość jednoznaczne. Wpis „Drzewko, gdy zwykłe planowanie nie wystarczy” Ewy Hes z bloga EWA HESS szybko objął prowadzenie i niemal do końca głosowania kwestia zwycięstwa zdawała się być przesądzona…

Głosując na Ewę, uzasadnialiście swój wybór następująco:

„Sama stosuję i jest to rozwiązanie skuteczne! Chociaż moje drzewko, przypomina czasem wierzbę płaczącą w czasie huraganu, z kilku powodów – nawiązań „gałęzi” do korzeni rozwiewanych inwestorskimi uwagami, ilości „listków” – stanowczo za dużo kiełkujących, poczucia bezsilności, gdy huragan sobie poszedł…wtedy najbardziej ją przypomina…”

albo

„Bardzo ciekawe podejście do tematu. Inspirujące, twórcze i fajnie opisane.”

oraz

„Planowanie drzewkiem? Czemu nie? Nie dość, że ekologicznie to jeszcze i w pełni rozwojowo. I zawsze można sie poczuć jak mistrz kształtujący swoje małe bonsai ;)”

i

„Trafne porównanie i praktyczne podejście :) Warte zastosowania :)”

 

A jednak…

ZWYCIĘSKI WPIS I JEGO AUTORKA TO…

„Historia miłosna, która nie mogła się dobrze skończyć” Kasi z bloga Strefa Psotnika.

Głosy decydujące o zwycięstwie spłynęły między w niedzielę 18.00 a 24.00. Tuż przed końcem głosowania.

 

Kasiu! Gratulujemy! Jutro rano KREATYWNIK 2016 zostanie do Ciebie wysłany i życzymy Ci, aby stale Cię inspirował! Jesteśmy ciekawe Twojej opinii:)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy głosów i bardzo dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że emocje udzieliły się również Wam – mnie i Ani ogromne! Obiecujemy, że to nie ostatni konkurs dotyczący kreatywności na tym blogu – w końcu od kreatywności jesteśmy:)

 

Ściskam serdecznie!

Maja

.

.