W TYGODNIU ŚWIEŻOŚCI prezentujemy Wam ŚWIEŻE spojrzenie na odzież dla dzieci (i nie tylko), a wszystko to w sesji na ŚWIEŻYM powietrzu…

Bluzki i bluzy HOOK LOOP to coś więcej niż tylko ubranie. To ciekawa, kreatywna zabawa w każdym momencie. IDEA jest bardzo prosta: na ubraniu są rzepy, do których można przyczepiać obrazki: haftowane aplikacje. Hook to haczyk, Loop to pętelka. Hooki dobierasz osobno, w zależności od własnych upodobań. Hooki to literki, cyferki i obrazki, dające wiele możliwości kreatywnej zabawy, z elementem edukacyjnym. Hooki mogą być okrągłe lub prostokątne, możesz dobierać je pod kształt swoich Loopów lub tworzyć własne kombinacje.

HOOK  LOOP to:

1# Kreatywna zabawa – zabierz bluzę HOOK LOOP wszędzie tam, gdzie trzeba się wykazać spokojem i wytrwałością (czyli wszelkiego rodzaju poczekalnie), które wystawiają na próbę cierpliwość, zarówno mamy, jak i dziecka :) I zacznijcie grać: wymyślajcie słowa zaczynające się na daną literę, układajcie historie z użyciem obrazków, przyklejajcie je na bluzie w kolejności chronologicznej lub ułóżcie przypadkowo obrazki i do tego stwórzcie historię.

2# Nauka liter i cyfr – dzieci 4/5 lat uwielbiają to, liczenie i czytanie samo wchodzi do głowy!

3# Rozwiązanie problemu „Nie wiem w co się ubrać” – znacie te poranki, kiedy żadna rzecz nie pasuje, wszystko nie jest takie jak być powinno  – tak, my bardzo dobrze znamy:). Czarujemy wtedy rzeczy z szafy i wyciągamy bluzę HOOK LOOP, która jest inna niż wszystkie ….

your idea uour clothes

4# Pokaż w jakim nastroju jesteś  – naczep na bluzę HOOKI tak, żeby pokazać, na co masz dziś ochotę. Lody z rodzicami? Piłka – gramy razem?

Jerzyk I Ninka biegna

5# Zostaw kreatywną/tajemniczą wiadomość  – spróbujcie zabawy w zostawianie na bluzce tajemniczych informacji, które druga osoba musi odczytać.

na hamaku

6# Odmień strój – trzy ruchy i moja bluza wygląda inaczej…

J zjezdza

7# Memory – to zabawa, która dobrze sprawdzi się w poczekalni. Dziecko zamyka oczy, a my ściągamy z koszulki 1/ 2 aplikacje. Po otwarciu oczu, zgaduje co znikło. Można też zmienić kolejność naczepionych na koszulkę aplikacji i zgadywać, co się zmieniło.

J i N dmuchaja banki

8# Pokaż co lubisz – dobierz HOOKI tak, żeby pokazać innym co lubisz.

J i N skacza dobre

9# Moje imię  – dla mojego 5 latka to bardzo ważne, że na bluzie ma swoje imię!

10# Pomysł na prezent – dla tych, którzy szukają czegoś innego, ciekawego, z czym dziecko będzie się identyfikować.

N z szarfą

J I N na hustawce

COŚ DLA DUŻYCH – czyli jak jeszcze wykorzystać HOOK LOOP?

Najważniejsza cecha bluz i bluzek HOOK LOOP to otwarta forma, którą można wykorzystać naprawdę w wielu, wielu sytuacjach codziennych, niecodziennych, biznesowych. Bo można również kupić bluzę w wersji dla dorosłych!

hook loop zbliżenie

Jak TY możesz wykorzystać BLUZĘ HOOK LOOP?

Oświadczyć się. Zdobyć pracę. Powiedzieć pracownikom, co dobrego o nich myślisz. Napisać, nad jakim wyzwaniem pracujesz i czekać na pomysły od innych. Zareklamować swoje usługi na evencie. Pokazać, co dziś świętujesz (urodziny, zaręczyny, podpisany kontrakt). Jeśli jesteś za granicą: wpisać powitanie w języku ojczystym lub obcym.

A jakie Wy macie pomysły na wykorzystanie HOOK LOOP?

Ania
P.S. Dobrą zabawę na sesji HOOK LOOP zapewnili: Jerzyk i Nina, ambasadorzy DOBREJ ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU:), a zdjęcia wykonała tryskająca zawsze ŚWIEŻYM spojrzeniem Ewa Jezierska Fotografia.