Pewnie nam nie uwierzycie, ale prace nad kolejnym KREATYWNIKIEM rozpoczęłyśmy już pół roku temu. Czemu tak wcześnie? Bo chciałyśmy mieć pewność, że coś, co zobaczycie pod koniec 2016 roku będzie dokładnie tym, czego potrzebujecie! Sprawdziłyśmy, jak korzystacie z naszych Kreatywników, co w nich lubicie najbardziej i STWORZYŁYŚMY edycję na 2017 rok.

 

JAKI BĘDZIE KREATYWNIK 2017?

 

1# Twórczy notes z wyzwaniami

Wiemy, jak dla kreatywnych osób ważne jest ręczne notowanie. Niektórzy robią rysunki, inni mapy myśli, jeszcze inni luźno zapisują pomysły nie pozwalając, by piękna forma była ważniejsza od samych idei. Dlatego KREATYWNIK 2017 nie będzie kalendarzem. Będzie notesem inspirującym do twórczego myślenia i codziennych ćwiczeń kreatywności.

 

notatki KREATYWNIK 2016

 

2# Wasza ulubiona grafi(cz)ka zostaje!

Tak, nam też się ona podoba, ale jeszcze milej słyszeć to od Was: grafika Ani Rzymyszkiewicz robi na Was wrażenie, dlatego w 2017 roku nie zmienimy jej. Zwariowane linie stymulują twórcze myślenie, pozwalają pojawiać się pytaniom „Ale dlaczego tak?” oraz „”Ciekawe, co z tym można zrobić…?” .

 

kreatywnik-2017-notes

3# Może być planerem, ale nie musi:)

Twórcze umysły potrafią stworzyć dowolną rzecz z kartki papieru, a KREATYWNIK 2017 będzie miał ponad 100 stron!  Dlatego jeśli zechcecie potraktować go jak planer, możecie go w ten sposób wykorzystać! Dodatkowo, od Was będzie zależeć, jaką datą planer się rozpocznie oraz czy kolejne tygodnie będą następowały po sobie bez przerwy czy nie:)

2

4# A co z TYGODNIAMI IMOMO?

Wiemy, jak bardzo lubicie traktować TYGODNIE IMOMO jak wyzwania. To one sprawiają, że codzienność staje się niecodzienna. Dlatego KREATYWNIK 2017 będzie miał właśnie wyzwania. Umieścimy je w KREATYWNIKU 2017, a na naszym Facebooku, jak dotychczas, będziemy je co tydzień publikować. Co to oznacza? Że kiedy na fanpage’u IMOMO będzie trwało „Wyzwanie Z LOKIEM”, Wy będziecie realizować „Wyzwanie NA WINIE”, bo akurat takie wybraliście sobie z KREATYWNIKA na dany czas. No i co Wy na to?

 

KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY KREATYWNIK 2017?

 

Kończymy rozmowy z drukarnią, dlatego jeszcze nie możemy podać konkretnej daty ukazania się KREATYWNIKA 2017 na rynku. Jedno jest pewne – wkrótce damy znać, kiedy nastąpi ten moment oraz jaka będzie będzie cena. Będą też dwie okładki do wyboru: w różnych kolorach. Prosimy o czujność i cierpliwość. Jak na lotnisku:)

 

Podekscytowane czekającą nas przygodą z KREATYWNIKIEM 2017…

… pozdrawiamy serdecznie!

 

Maja & Ania

czekamy na KREATYWNIK 2017 IMOMO