« Skąd brać pomysły? 4 linki z sieci KREATYWNIK w 2017: zaplanuj twórczo swój rok! »

Jaki będzie KREATYWNIK 2017?

Jaki będzie KREATYWNIK 2017?

Pewnie nam nie uwierzycie, ale prace nad kolejnym KREATYWNIKIEM rozpoczęłyśmy już pół roku temu. Czemu tak wcześnie? Bo chciałyśmy mieć pewność, że coś, co zobaczycie pod koniec 2016 roku będzie dokładnie tym, czego potrzebujecie! Sprawdziłyśmy, jak korzystacie z naszych Kreatywników, co w nich lubicie najbardziej i STWORZYŁYŚMY edycję na 2017 rok.

 

JAKI BĘDZIE KREATYWNIK 2017?

 

1# Twórczy notes z wyzwaniami

Wiemy, jak dla kreatywnych osób ważne jest ręczne notowanie. Niektórzy robią rysunki, inni mapy myśli, jeszcze inni luźno zapisują pomysły nie pozwalając, by piękna forma była ważniejsza od samych idei. Dlatego KREATYWNIK 2017 nie będzie kalendarzem. Będzie notesem inspirującym do twórczego myślenia i codziennych ćwiczeń kreatywności.

 

notatki KREATYWNIK 2016

 

2# Wasza ulubiona grafi(cz)ka zostaje!

Tak, nam też się ona podoba, ale jeszcze milej słyszeć to od Was: grafika Ani Rzymyszkiewicz robi na Was wrażenie, dlatego w 2017 roku nie zmienimy jej. Zwariowane linie stymulują twórcze myślenie, pozwalają pojawiać się pytaniom „Ale dlaczego tak?” oraz „”Ciekawe, co z tym można zrobić…?” .

 

kreatywnik-2017-notes

3# Może być planerem, ale nie musi:)

Twórcze umysły potrafią stworzyć dowolną rzecz z kartki papieru, a KREATYWNIK 2017 będzie miał ponad 100 stron!  Dlatego jeśli zechcecie potraktować go jak planer, możecie go w ten sposób wykorzystać! Dodatkowo, od Was będzie zależeć, jaką datą planer się rozpocznie oraz czy kolejne tygodnie będą następowały po sobie bez przerwy czy nie:)

2

4# A co z TYGODNIAMI IMOMO?

Wiemy, jak bardzo lubicie traktować TYGODNIE IMOMO jak wyzwania. To one sprawiają, że codzienność staje się niecodzienna. Dlatego KREATYWNIK 2017 będzie miał właśnie wyzwania. Umieścimy je w KREATYWNIKU 2017, a na naszym Facebooku, jak dotychczas, będziemy je co tydzień publikować. Co to oznacza? Że kiedy na fanpage’u IMOMO będzie trwało „Wyzwanie Z LOKIEM”, Wy będziecie realizować „Wyzwanie NA WINIE”, bo akurat takie wybraliście sobie z KREATYWNIKA na dany czas. No i co Wy na to?

 

KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY KREATYWNIK 2017?

 

Kończymy rozmowy z drukarnią, dlatego jeszcze nie możemy podać konkretnej daty ukazania się KREATYWNIKA 2017 na rynku. Jedno jest pewne – wkrótce damy znać, kiedy nastąpi ten moment oraz jaka będzie będzie cena. Będą też dwie okładki do wyboru: w różnych kolorach. Prosimy o czujność i cierpliwość. Jak na lotnisku:)

 

Podekscytowane czekającą nas przygodą z KREATYWNIKIEM 2017…

… pozdrawiamy serdecznie!

 

Maja & Ania

czekamy na KREATYWNIK 2017 IMOMO

 

 

 • Magdalena Potocka

  ale W OGÓLE nie będzie kalendarzem? :( :(

  • IMOMO.pl

   Może być użyty jako planer: dwie strony z wyzwaniem tygodniowym i dwie kolejne to strony notatek, kolejne dwie to znowu wyzwanie i potem notatki. Jeśli postanowimy sobie, że wyzwanie tygodniowe (przykładowo: Wyzwanie pierwszego razu) dotyczy np. tygodnia 2-8 stycznia, to notes stanie się planerem. Czyli nie w ogóle, ale nie będzie standardowym kalendarzem.

   • Magdalena Potocka

    dziękuję za odpowiedź, ale w ogóle będą w nim zaznaczone dni czy nie?

   • Magdalena Potocka

    bo sądząc po „od Was będzie zależeć, jaką datą planer się rozpocznie oraz czy kolejne tygodnie będą następowały po sobie bez przerwy czy nie” to jednak nie :( kiszka, ale to dobrze wiedzieć zawczasu, zdążę się rozejrzeć za czymś satysfakcjonującym :)

  • Kamila Małolepsza

   Też mi się nie podoba :( dopiero co odkryłam ten kalendarz, zachwyciłam się ciekawym układem i numeracją dni i szukam szukam na 2017 a tu taka niespodzianka :(
   Może kupić ten z 2016 i pozaklejać dni tygodnia odpowiednimi? :D

   • Magdalena Potocka

    dla mnie to był pierwszy kalendarz, w który nie tylko wpisywałam, ale też który z lubością otwierałam – wcześniejsze kończyły karierę szybko. ten zachęcał do tego, by z niego korzystać, miał cudownie klarowne miejsce nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy, w które też zawsze dużo się dzieje…
    jak sobie pomyślę, że miałabym teraz wziąć po prostu zeszyt i samej wpisać, gdzie dni robocze, gdzie wolne, gdzie święta, gdzie co… eee… :(

    • IMOMO.pl

     Z jednej strony, cieszy nas, że tak bardzo podobał się Wam Kreatywnik 2016, a z drugiej mamy świadomość, że życie notesu z kreatywnymi wyzwaniami może być jeszcze dłuższe niż kalendarza:) Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, lada moment napiszemy, jak dokładnie będzie wyglądać Kreatywnik 2017 i jak go można wykorzystać. [Maja]

     • Magdalena Potocka

      każdemu według potrzeb :)
      z pewnością wiele osób ucieszy się z tego, że życie Kreatywnika będzie dłuższe :) i dobrze! natomiast ja potrzebuję dobrego kalendarza – takim był Kreatywnik 2016, ale po prostu muszę poszukać dla niego dobrego zastępstwa :)
      pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspólny rok

     • IMOMO.pl

      Dzięki Magda za dobre słowo :) Pozdrawiam Ania

     • Kamila Małolepsza

      Może w przyszłym roku będą 2 wesje :) Jedna dla tych którzy wolą mieć dni, a druga dla tych co traktują kreatywnik bardziej jak notes :)

     • IMOMO.pl

      Może :) jak będzie więcej takich motywujących głosów :)

 • To kiedy będzie można zakupić ten planner u Państwa?

  • IMOMO.pl

   W pierwszej połowie grudnia :)